W dniach 15-17 listopada przeżywaliśmy wspólnie kurs Nowe Życie

To kurs przeznaczony dla każdego, kto pragnie pogłębienia relacji z Bogiem, szuka swojej drogi i potrzebuje nowej siły do zmagania się z codziennością.

Kurs prowadziła Wspólnota Miriam pod opieką Wspólnoty Dobrego Łotra z Radomia.

Był to czas głębokich refleksji, autentycznych przeżyć i wspólnego przebywania w gronie sióstr i braci.

Oto refleksje uczestników:

Kurs Nowe Życie to wspaniałe doświadczenie. Zrozumiałam, że Bóg naprawdę mnie kocha i że ja sama muszę nauczyć się kochać siebie, bo przecież jestem dzieckiem Boga. Kurs ponadto otworzył mi oczy na wiele aspektów mojego życia. Wiele rzeczy muszę przemyśleć, zmienić. Dał mi energię do zmian i pewność, że muszę wiele rzeczy zmienić. Wiem, że nie będzie to łatwe, ale dam radę.

Dowiedziałam się dosadnie, że mimo popełnianych w życiu błędów, grzechów, Bóg mnie kocha ojcowską miłością. I nie mam żadnego długu. Do tej pory częściowo miałam wrażenie, że nie jestem do końca godna tej miłości, bo przecież grzeszę…

Uwielbiamy dobrego Boga za każdą osobę, którą zaprosił osobiście na kurs. Dziękujemy, że pozwolił nam przeżyć dobrze ten czas, a sam działał ze swoją mocą i miłością, czego mogliśmy doświadczyć wszyscy – zarówno uczestnicy, jak i prowadzący.

Dziękujemy Maryi, że otoczyła nas płaszczem swojej opieki.

Chwała Panu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *