Kurs Nowe Życie

Jeśli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie – życie w doświadczeniu bliskości samego Boga, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie!

Zapraszamy wszystkich chętnych na kurs Nowe Życie organizowany przez Szkołę Ewangelizacji Miriam.

Kurs Nowe Życie to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie i zyskania nowych perspektyw i możliwości. Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie. Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie.

Ten kurs jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Ewangelizacji, które powstały jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. 

Kurs odbędzie się w budynku parafialnym – nowa sala, parafia WNMP we Włoszczowie. Początek kursu – w piątek 24 września o godz. 18.30 (po wieczornej Mszy Św.), w sobotę i w niedzielę zaczynamy o 9.00, zakończenie – w niedzielę – Mszą Św. o godz. 12.00.

Zapisy i informacje:

ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *