Kurs Nowe Życie

Jeśli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie – życie w doświadczeniu bliskości samego Boga, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie!

Zapraszamy wszystkich chętnych na kurs Nowe Życie organizowany przez Szkołę Ewangelizacji Miriam.

Zapisy do środy 22.09.2021 r.

Kurs Nowe Życie to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie i zyskania nowych perspektyw i możliwości. Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie. Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie.

Ten kurs jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Ewangelizacji, które powstały jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. 

Kurs odbędzie się w budynku parafialnym – nowa sala, parafia WNMP we Włoszczowie. Początek kursu – w piątek 24 września o godz. 18.30 (po wieczornej Mszy Św.), w sobotę i w niedzielę zaczynamy o 9.00, zakończenie – w niedzielę – Mszą Św. o godz. 12.00.

Zapisy i informacje:

ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *